Zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas.

Nie tylko dlatego, że kolejny rok mogliśmy być dumni ze swoich uczniów ich zaangażowania i pasji, które realizują podczas codziennych zajęć szkolnych.
To wyjątkowy czas przede wszystkim dlatego, że udowadniacie, iż nasza praca ma sens.

Wspaniale odwdzięczacie się biorąc udział w konkursach zdobywając najwyższe laury. W tym miejscu należy pochwalić naszych sportowców za zdobycie IV miejsca  w ramach współzawodnictwa , w Licealiadzie Młodzieży.

Gratulujemy wszystkim  uczniom, którzy ukończyli rok szkolny i mogą cieszyć się wakacjami – szczególnie tym, którzy ukończyli rok szkolny z czerwonym paskiem.  Również gratulujemy uczniom, którzy stali się absolwentami naszej szkoły. To w murach naszej szkoły precyzowały się Wasze poglądy  i zainteresowania, a dzisiejsze marzenia o dalszej nauce lub wyborze drogi zawodowej z każdym dniem szkolnego życia przybierały realnych kształtów. Otrzymanie świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2  zamyka pewien rozdział Waszego życia.

W imieniu dyrekcji ,całego grona pedagogicznego i swoim własnym dziękuję serdecznie za kolejny cudowny rok, gratuluję tym wszystkim, którzy zrealizowali swoje cele w obecnym roku szkolnym

Czekamy na Was we wrześniu

Bezpiecznych, radosnych wakacji !!! 🙂

 

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *